VAŠE OTÁZKY A NAŠE ODPOVĚDI:

 

Jak mám postupovat, když se chci přihlásit na kurz jógy?
Kontaktujte nás telefonicky nebo mailem a ověřte si, zda-li jsou ještě volná místa. Na základě telefonické / mailové domluvy Vám místo rezervujeme cca 5 dnů, do té doby je nutné provést závaznou rezervaci - tj. uhradit kurzovné (nebo zálohu 50%) a to buďto osobně ve studiu nebo převodem. Instrukce k platbě převodem najdete v přihlášce.
PŘIHLÁŠKA.doc
PŘIHLÁŠKA.pdf

Chci se přihlásit, ale nejsem si jistý/á, který kurz je pro mne nejvhodnější...
Zavolejte nám nebo napište mail, popište svou dosavadní zkušenost s jógou nebo s jinými aktivitami, Váš zdravotní stav či životní styl a co od kurzu očekáváte. Společně pak vybereme kurz.

Co potřebuji s sebou?
Pohodlné oblečení. Cvičí se naboso, ponožky si noste v zimním období...asi si je nasadíte na závěrečnou relaxaci a budete v nich chodit po studiu (boty vyzouváme hned za vstupními dveřmi, pokud chcete, noste si přezůvky).
Podložku ani pomůcky na cvičení nepotřebujete, jsou pro každého k dispozice v tělocvičně. Na dynamickou jógu (vinyasa jóga) doporučuji nosit s sebou ručník...většinou se zapotíte.

Jak je to s jídlem a pitím před cvičením jógy?
Je vhodné nejíst velké, těžké jídlo cca 3 hodiny před cvičením, aby Vám neleželo v žaludku....až budete cvičit déle, začnete vnímat, jak rozdílně se pozice a dech vnímají s plným bříškem a jak "na lačno". Pijte normálně, ale před hodinou to nepřehánějte...nebo brzy sami zjistíte, že žbluňkání v žaludku Vás ruší...

Mohu cvičit jógu v období menstruace?
Ano. Cvičte 'jemněji'. Necvičí se obrácené pozice - učitel Vám doporučí náhradní pozici (ásanu).

Mohu cvičit jógu v těhotenství?
Ano, pokud se cítíte dobře, Vaše těhotenství má fyziologický průběh a jógu již nějakou dobu cvičíte. O svém těhotenství, prosím, informujte svého učitele. Není úplně možné, aby se Vám plně individuálně věnoval v rámci kurzu, ale bude vás postupně učit, jak si ásany modifikovat a proberete spolu, co by se v těhotenství cvičit nemělo.

...a pokud máte další dotazy, zavolejte na tel.: 774 243 364 nebo pište na info@jogacentrum.cz, rádi je zodpovíme...

 

zpět